pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pewność zbawienia. Co jest prawdą, a co fałszem?

Autor książki:

David Pawson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788378292296
ISBN: 978-83-7829-229-6
Data: 2017-06-16
26.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wielu ludzi, którzy narodzili się duchowo do Życia w CHRYSTUSIE (tzn. narodzili się na nowo), a więc ludzi, którzy zaufali Chrystusowi i poddali się Mu, uznając w Nim nie tylko Zbawiciela, ale także swego PANA, nabywa przekonania, iż w chwili podejmowania tej niezmiernie ważnej życiowo decyzji otrzymują swoisty "bilet do Nieba" - pewnego rodzaju polisę ubezpieczeniową, której ważności nic i nikt (nawet sam Bóg) nie może już zmienić. Czy rzeczywiście tak jest? Czy Pismo święte naprawdę to mówi o nowym narodzeniu?
David Pawson poddaje teologię "biletu do nieba" wnikliwej i bardzo rzetelnej analizie biblijnej. Zaskakujące obserwacje wynikające z prostego zastosowania podstawowych metod hermeneutyki biblijnej prowadzą go do sformułowania ważnych definicji, czym w rzeczywistości jest zbawienie, na czym ono polega i jak się realizuje w życiu człowieka, który wiąże się z Chrystusem. Autor jednak nie poprzestaje na tym, lecz prowadzi czytelnika przez cały Nowy Testament w odkrywaniu niezwykle ważnego i najczęściej niedocenianego aspektu zbawienia, jakim jest TRWANIE W CHRYSTUSIE.

*

"Wszystkie skarby Niebios są do naszej dyspozycji, ale tylko W CHRYSTUSIE. Mamy do nich pełny dostęp, o ile związaliśmy się z Chrystusem i w Nim trwamy. Moim zadaniem jest przypomnienie o tych skarbach".

David Pawson

Książka "Pewność zbawienia. Co jest prawdą, a co fałszem?" - David Pawson - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.