pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Patrzeć, jak świat płonie. Rok Trumpa, Brexitu i Dobrej Zmiany. Marcin Makowski w rozmowie z Matthew Tyrmandem

Autor książki:

Marcin Makowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381160803
ISBN: 978-83-8116-080-3
Data: 2017-07-05
30.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W życiu, a przede wszystkim w polityce, mamy tendencję do uznawania rzeczy, które się wydarzyły, za oczywiste i nieuchronne. Perspektywa zmienia się dopiero wtedy, gdy przypomnimy sobie, jak niewiele dzieliło świat np. od wygranej Hillary Clinton nad Donaldem Trumpem czy od odrzucenia planu Brexitu. Jak nieoczywisty był kierunek, w którym podążą rządy Prawa i Sprawiedliwości.

Seria rozmów prowadzonych co tydzień przez ponad półtora roku pomiędzy Marcinem Makowskim a Matthew Tyrmandem, synem legendarnego pisarza Leopolda Tyrmanda, pozwala przeżyć na nowo te kluczowe dla polskiej i zagranicznej polityki wydarzenia. Pozwala również zrozumieć, co doprowadziło do tego, że jednak szala geopolityki przechyliła się na stronę suwerenności narodowej, republikanizmu i prawicowości i dlaczego taki obrót spraw można nazwać punktem zwrotnym.

Zaskakująco wiele z przewidywań Tyrmanda sprawdziło się i nadal się sprawdza. Na czym polega sekret dostrzegania wydarzeń, które umknęły oczom setek globalnych analityków? Odpowiedź znajdziecie w tej książce.

Książka "Patrzeć, jak świat płonie. Rok Trumpa, Brexitu i Dobrej Zmiany. Marcin Makowski w rozmowie z Matthew Tyrmandem" - Marcin Makowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2017 r. Cena 30.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.