pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pasujesz tu najlepiej

Autor książki:

Miranda July

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pauza
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788395203800
ISBN: 978-83-9520-380-0
Data: 2019-01-11
27.18  39.90  12.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Czy pływaczka musi naprawdę pływać? Kto z nas nie boi się tajemniczej postaci zakradającej się w nocy po schodach? Jak zwabić ukochaną osobę, kiedy nie mamy odwagi opowiedzieć jej o naszych potrzebach? Czy uda nam się spokojnie usiąść przy jednym stole z kimś, kogo traktowaliśmy jak własne dziecko, dopóki niepostrzeżenie nie zaczął się spotykać z naszym byłym partnerem? To nie poradnik, ale autorka udzieli nam pewnych życiowych podpowiedzi.

W szesnastu krótkich tekstach Miranda July opowiada historie ludzi zakochanych, samotnych, poszukujących, często zagubionych, ale jednak wierzących w to, że się uda.

"Mistrzyni absurdu powraca. W opowiadaniach July kryje się znów neurotyczność z posmakiem czułej pokraczności, która nie irytuje, ale bezpiecznie balansuje na skraju absurdu i wyższej formy odczuwania. Bohaterowie July to samotnicy gotowi na ogromne przemiany, ale trzymani w ryzach przez własne lęki. Ich nieokiełznana wyobraźnia jest jak mechanizm zapalający fabułę, który nie wygasa w czytelniku po lekturze."
Księgarka na regale
"Pisarstwo July jest kapryśne, postaci czasem poruszają się jak we śnie... ale nikt tak dobrze jak July nie rozumie podstawowych, ludzkich prawd i nikt nie mówi tak otwarcie o naszej potrzebie przynależności i akceptacji."
"The Guardian"
"Te wspaniałe opowiadania mają jedną fantastyczną, rzadką - ale niezbędną - cechę: są zaskakujące."
George Saunders

Książka "Pasujesz tu najlepiej" - Miranda July - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Pauza. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.18 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]