pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków. Do ćwiczeń...
książka:

Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków. Do ćwiczeń i zabaw w domu i przedszkolu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bliżej przedszkola
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 30 s.
EAN: 9788364631139
Data: 2015-04-01
pozycja niedostępna

Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków. Do ćwiczeń... - opis wydawcy:

"Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków? jest dopełnieniem książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Ewy Zielińskiej i Jana Amosa Jelinka ?Starsze przedszkolaki. Jak skutecznie je wychowywać i kształcić w przedszkolu i w domu". Pakiet zawiera kolorowe kartonowe pomoce dydaktyczne do opisanych w książce zajęć ze starszymi dziećmi w przedszkolu.

Pakiet zabawek edukacyjnych jest dopełnieniem książki Starsze przedszkolaki. Jak skutecznie je wychowywać i kształcić w przedszkolu i w domu. Książka przeznaczona jest dla dorosłych - rodziców i nauczycieli - zajmujących się dziećmi w przedszkolu i w domu.

Zawiera ponad 200 kartonowych pomocy edukacyjnych: komplet kartoników Kolorowe domino; komplet kartoników Domino z kropkami; kartoniki z cyframi, symbolami liczb; obrazki do klasyfikacji i obrazki do układania opowiedań; obrazki przedstawiające urządzenia techniczne; obrazki do historyjki obrazkowej; zestawy kartoników w określonym kszatłcie, kolorze i wielkości; komplety małych kartoników pomagających segregować obiekty według ich cech; pomoce do gry Polowanie na tygrysa; pomoce do zabawy Zaczarowany dom i winda; kartoniki pomagające dostrzec symetrię; geoplan sześcienny; obrazki do układania i rozwiązywania zadań z treścią; kartoniki z oznaczeniem pogody; kartoniki do tworzenia kompozycji.

Pakiet zabawek edukacyjnych został opracowany dla dzieci, aby posługiwały się nim w zabawach, ćwiczeniach i sytuacjach zadaniowych. Do prowadzenia działalności pedagogicznej ze starszymi przedszkolakami wystarczy jedna książka dla dorosłego, ale musi być tyle pakietów zabawek, ile dzieci w grupie.

Pomoce dla wygody zostały nadrukowane na kartonach, a nacięte są tak, że można z łatwością wypchnąć palcami poszczególne obiekty. Kartony znajdują się w teczce wraz z kompletem przezroczystych samozamykających się woreczków. Jeżeli dzieci będą dbać o pomoce, będzie można z nich korzystać nawet przez kilka lat. Można je też zalaminować.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Ewa Zielińska, Jan Amos Jelinek - autor m.in.:
Matematyczna edukacja wczesnoszkolna. - okładka książki
Matematyczna edukacja wczesnoszkolna. Teoria i... Zbigniew Semadeni, Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Gustaw Treliński;
Starsze przedszkolaki - okładka książki
Starsze przedszkolaki Edyta Gruszczyk-Kolczyńska;
LABIrynt. Gra logiczna - zdjęcie zabawki, gry
LABIrynt. Gra logiczna Jan Amos Jelinek;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Dyktanda graficzne - okładka książki
Dyktanda graficzne Zofia Handzel
Sobota, 20 Kwietnia 2019 roku.