pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Dziecięca matematyka
podręcznik:

Dziecięca matematyka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bliżej przedszkola
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 254 s.
Wymiar: 220x250 mm
EAN: 9788364631252
ISBN: 978-83-6463-125-2
Data: 2015-10-29
46.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Publikacja zawiera cele i treści kształcenia dla wszystkich obszarów edukacji matematycznej realizowanej w domu i w przedszkolach, z uwzględnieniem podstawy programowej. Każdy obszar edukacji jest omawiany w osobnym rozdziale.

Na początku przedstawiono prawidłowości psychologiczne i pedagogiczne dotyczące danego obszaru wspomagania rozwoju umysłowego dzieci i kształtowania wiadomości i umiejętności matematycznych. Następnie omówiono treści kształcenia i podano komentarze metodyczne z opisami ćwiczeń, sytuacji zadaniowych, zabaw i gier. Rozdziały te tym różnią się od swoich pierwowzorów, że zawierają wyniki badań naukowych i doświadczenia pedagogiczne gromadzone w ciągu minionych dwudziestu lat.

Prowadzenie edukacji matematycznej w domu i w przedszkolu według zaleceń zawartych w tej książce zapewni dzieciom lepsze efekty w szkole, nie tylko w edukacji matematycznej.

Podręcznik „Dziecięca matematyka” - oprawa miękka - Wydawca: Bliżej przedszkola. Cena 46.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Ewa Zielińska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Edukacja małego dziecka. Wychowanie - okładka książki
Edukacja małego dziecka. Wychowanie i kształcenie... Ewa Ogrodzka-Mazur, Urszula Szuścik, Małgorzata Zalewska-Bujak (red.)
Esy-floresy dziecięce sukcesy. - okładka książki
Esy-floresy dziecięce sukcesy. Program wychowania... Wanda Jaroszewska, Magdalena Skórkowska
Trampolina+ Emocje 1 - okładka podręcznika
Trampolina+ Emocje 1 Barbara Osińska