pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
Kubik. Gra logiczna
zabawki/gry:

Kubik. Gra logiczna

Dane szczegółowe:
Producent: EPIDEIXIS
EAN: 5900238764758
Data: 2016-04-18
42.10 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kubik. Gra logiczna - Jan Amos Jelinek - opis zabawki/gry:

Albert Einstein powiedział kiedyś: wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona? Kształtowanie wyobraźni polega na obracaniu w umyśle wyobrażonych rzeczy aż staną się wyraziste. Takie właśnie operacje umysłowe wyzwala wśród graczy KUBIK.

Gra przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia, młodzieży i dorosłych otwartych na rywalizację. Może w nią grac od 2 do 4 graczy. Celem edukacyjnym gry KUBIK jest kształtowanie intuicji geometrycznej, orientacji w przestrzeni i kombinatorycznego myślenia.

Gra ogranicza się do następującej zasady: przestawiasz jeden kubik, aby cały układ klocków odzwierciedlał twój wzór. Ponieważ każdy gracz ma inny wzór, spoglądasz na układ bardzo uważnie. Kto szybciej będzie dostrzegał podobieństwa ten zwycięży.

KUBIK jest kontynuacją gry Mistrz GETRIKO (2014), w której obracane były trójkąty. W grze KUBIK wyobraźnia zostaje rozszerzona do trzeciego wymiaru. Odkryj wszystkie kombinacje pięciu sześcianów. Podejmij wyzwanie i podkręć moc swojej wyobraźni.

Opakowanie zawiera: zestaw 36 wzorów, 5 kolorowych drewnianych sześcianów, instrukcję.

Autor pomysłu gry: dr Jan Amos Jelinek, Katedra Pedagogiki Małego Dziecka, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie.

Zabawki/gry „Kubik. Gra logiczna” - oprawa twarda - Producent: EPIDEIXIS. Cena 42.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Kubik. Gra logiczna"
Jan Amos Jelinek - autor m.in.:
LABIrynt. Gra logiczna - zdjęcie zabawki, gry
LABIrynt. Gra logiczna Jan Amos Jelinek;
Produkty podobne: