pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pakiet imbirowy. Siedem cudów / Bądź moim światłem
Tytuł książki:

Pakiet imbirowy. Siedem cudów / Bądź moim światłem

Autor książki:

Agata Przybyłek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Pudełko kartonowe
Ilość stron: 752 s.
EAN: 9788366657601
ISBN: 978-83-6665-760-1
Data: 2021-07-02
41.62  54.90  13.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Pakiet imbirowy. Siedem cudów / Bądź moim światłem - opis książki:

Jaki jest przepis na idealne święta Ciepły koc, napar imbirowy i pakiet dwóch świątecznych książek Agaty Przybyłek!
Siedem cudów
Zostało siedem dni do świąt, lecz Monice daleko do świątecznego nastroju. Ciągle wpada na byłego chłopaka, dlatego marzy, by już pojechać do rodzinnego domu. Jednak tam, mimo aromatu pieczonych już przez mamę pierników, nikomu nie udziela się radosna atmosfera. Tata Moniki stracił pracę, ale nie chce nikomu o tym powiedzieć. A brat niefortunnie myli datę urodzin swojej ukochanej z urodzinami dawnej partnerki, co stawia pod znakiem zapytania skrzętnie planowane zaręczyny. Co jeszcze może pójść nie tak
Czy bohaterowie mogą liczyć na to, że ich problemy znikną wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki Zapach świerku, lampki na choince i przyjemne trzaski w kominku to nie wszystko, co gwarantuje spokój w sercu. Grudzień staje się czasem radości i miłości, tylko gdy wyciągnie się rękę do drugiej osoby. Niech ta niezwykła atmosfera stanie się też częścią twojego świata.

Bądź moim światłem
Gdy Magda wraca do mieszkania w pewien listopadowy wieczór, miasto niespodziewanie pogrąża się w mroku. Dziewczyna ma wyjątkowego pecha - nie dość, że w całej dzielnicy nie ma prądu, to jeszcze rozładował jej się telefon. Na szczęście przechodzący akurat z latarką mężczyzna oferuje jej pomoc. Rozmowa i wspólny spacer sprawiają, że między dwojgiem nieznajomych rodzi się nić porozumienia.

W domu na Magdę czeka mąż, z którym od lat kobieta dzieli los - przysięgali przecież, że to na dobre i na złe. Wydaje się jednak, że łączące ich uczucie dawno wygasło. Czy aby na pewno Ponowne spotkanie z poznanym tamtego pechowego wieczoru mężczyzną sprawia, że Magda ma coraz więcej dylematów. Co wybierze, lojalność czy własne szczęście

Książka "Pakiet imbirowy. Siedem cudów / Bądź moim światłem" - Agata Przybyłek - oprawa Pudełko kartonowe - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 752 stron i została wydana w 2020 r. Cena 41.62 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]