pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czterdzieści plus / Czterdzieści minus / Czterdzieści i co z tego. PAKIET

Autor książki:

Katarzyna Kostołowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 888 s.
EAN: 9788324584635
ISBN: 978-83-2458-463-5
Data: 2020-12-04
Cena wydawcy: 89.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Krzepiące powieści obyczajowe o sile kobiecej przyjaźni.

Z klimatycznym Wrocławiem w tle.

"Czterdzieści minus"
Cztery przyjaciółki na czterech życiowych zakrętach. Karolina, Anita, Asia i Magda - każda przed czterdziestką i każda marzy o szczęściu. 
Anita to właścicielka upadającej czekoladziarni. Magda właśnie się dowiaduje, że jest w ciąży i że zdradza ją mąż. Aśka, rozchwytywana przez klientów stylistka, dusi się w nieudanym małżeństwie. Karola wciąż trafia na nieodpowiednich facetów, którzy zostawiają ją ze złamanym sercem.

Wszystkie dziewczyny są przed czterdziestką - łączą je wieloletnia przyjaźń i umiejętność rozwiązywania każdego problemu w pięć minut. I miasto, które jest świadkiem ich wzruszeń, wieczorów zakrapianych winem, wielkich planów oraz zawiedzionych nadziei. To właśnie krętymi uliczkami Wrocławia podążają ku miłości.

"Czterdzieści plus"
Co się zdarzyło w ciągu kilku lat u paczki wrocławskich przyjaciółek? Anita dowiaduje się, że jest w kolejnej nieplanowanej ciąży. Dla odmiany Aśka musi pogodzić się z faktem, że nigdy nie będzie miała dzieci. Karola wciąż szuka miłości, a znajduje kolejnego psa. Magda układa sobie życia u boku Pawła.

Akcja powieści tym razem toczy się w dwóch miastach - we Wrocławiu i w Londynie.

"Czterdzieści i co z tego"
Przedwczoraj czterdzieści minus, wczoraj czterdzieści plus, a za chwilę jeszcze więcej lat. I co z tego? Życie biegnie dalej.

Na kartach najnowszej powieści Katarzyny Kostołowskiej przewijają się cztery wrocławianki, Magda, Karola, Anita i Aśka. Oraz ich mężowie, narzeczeni, dzieci, rodzice, psy, a do kompletu jeszcze przeprowadzki, praca, radości i smutki... Żadna z przyjaciółek nie spodziewała się, że rwący nurt wydarzeń może spowolnić. A jednak... Nagle, w jednej sekundzie wszystko się zatrzymuje. I to nie tylko z powodu pandemii, która ogarnęła świat. Czy dzięki przyjaźni kobietom uda się przetrwać najtrudniejszy czas?

Książka "Czterdzieści plus / Czterdzieści minus / Czterdzieści i co z tego. PAKIET" - Katarzyna Kostołowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 888 stron i została wydana w 2020 r.