pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Opowieść o duchach. Akta Dresdena

Autor książki:

Jim Butcher

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 688 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788366409040
ISBN: 978-83-6640-904-0
Data: 2019-10-31
Obniżka ceny! 31.81  39.00  7.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Oto Harry Dresden - pierwszy (i jedyny) w Chicago magiczny prywatny detektyw. Okazuje się bowiem, że "zwyczajny" świat pełen jest istot dziwnych i magicznych, a większość z nich niezbyt dobrze dogaduje się z ludźmi. I wtedy właśnie do gry wchodzi Harry. Dresden zapomniał jednak o swojej dewizie: "Magia - potrafi zabić", co mu zaszkodziło, kiedy starł się z nieznanymi napastnikami. I choć jego dalsze istnienie stoi teraz pod pewnym znakiem zapytania, nie oznacza to, że on sam może spoczywać w pokoju.

Harry, uwięziony w krainie, która nie jest do końca ani tutaj, ani gdziekolwiek indziej, dowiaduje się, że trzy bliskie mu osoby są w niebezpieczeństwie. Aby ocalić przyjaciół, postawić zbrodniarzy przed obliczem sprawiedliwości, a samemu ruszyć dalej, musi poznać tożsamość napastnika. Byłoby mu łatwiej, gdyby wiedział, kto jest w niebezpieczeństwie. I miał (działającą) kryształową kulę. I dostęp do magii. Tymczasem nie wywiera wpływu na świat materialny i jest niewidzialny dla wszystkich poza nielicznymi magicznymi jednostkami. Nie jest też jedyną milczącą istotą krążącą po uliczkach Chicago. Do diabła, niektórych sam tam umieścił. A oni pragną zemsty.

Książka "Opowieść o duchach. Akta Dresdena" - Jim Butcher - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 688 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]