pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Odkąd odeszła

Autor książki:

Susan Lewis

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366134072
ISBN: 978-83-6613-407-2
Data: 2018-09-14
33.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Porywająca opowieść o mrocznych sekretach, które mogą zabić
Andee Lawrence to była detektyw, której małżeństwo jest w rozsypce. Aby nie pogrążyć się w smutku, kobieta rzuca się w wir pracy i zaczyna prywatne śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia nastolatki, która zaginęła dwa lata temu.

Rowzee Cane, lokalna emerytowana nauczycielka, niedawno dowiedziała się, że ma groźnego guza mózgu. Postanawia nie informować o tym rodziny, choć jej stan się pogarsza w bardzo szybkim tempie.

Kobiety jeszcze nie wiedzą, że ich drogi się skrzyżują i razem odkryją wielki sekret, który wpłynie na ich życie bardziej, niż mogłoby im się wydawać. Sekret, który być może nigdy nie powinien zostać odkryty.

__
O autorce
Susan Lewis - kiedy miała 9 lat jej mama zmarła na raka. Wówczas tata wysłał ją do szkoły z internatem. Nie chcąc tam mieszkać, mała Susan zachowywała się nieznośnie i doprowadziła do tego, ze ją wyrzucono. Powróciła do domu. Stanowczość i upór w dążeniu do tego, czego chce został w niej na zawsze. Po przekroczeniu magicznej granicy osiemnastu lat zaczęła pracować jako asystentka w "Thames". W późniejszych latach pracowała w Hollywood, ale odkryła, że pisanie scenariuszy to nie jej powołanie. Choć robiła zakupy z Jennifer Aniston i od czasu do czasu gościła Nicolasa Cage a, postanowiła poddać się sentymentom. Pisać powieści. Susan napisała już niemal czterdzieści książek.

Książka "Odkąd odeszła" - Susan Lewis - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2018 r. Cena 33.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.