pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zimne dni

Autor książki:

Jim Butcher

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 720 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788366409491
ISBN: 978-83-6640-949-1
Data: 2020-03-03
Obniżka ceny! 31.81  39.00  7.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Po krótkim interludium w życiu po życiu, Harry Dresden podejmuje nową pracę i zaczyna się zastanawiać, czy śmierć naprawdę była aż tak zła.

Nie da się zniszczyć dobrego maga - nawet jeśli on sam wolałby pozostać w tym stanie.

Harry Dresden był przez lata jedynym zawodowym magiem w Chicago, ale zawarta w desperacji umowa z Królową Powietrza i Ciemności zmusiła go do wzięcia się do innej roboty - zawodowego zabójcy. Mab przywraca zdrowie prawie martwemu magowi i daje mu pierwsze zadanie - sprowadzić śmierć na nieśmiertelnego. Próbując wykonać tę niemożliwą misję, Dresden dowiaduje się o niebezpieczeństwie grożącym Demonreach, żyjącej wyspie ukrytej na jeziorze Michigan. Prawdziwy cel i mroczny potencjał tego miejsca mogą zniszczyć miliardy i wpakować Dresdena w najgorsze tarapaty w jego życiu - gorsze nawet od bycia martwym. Czy to nie pokręcone?
Dręczony przez nowych wrogów i nękany przez starych, Dresden ma zaledwie dwadzieścia godzin na nawiązanie kontaktów ze starymi sojusznikami, zapobiegnięcie katastrofie i dokonanie niemożliwego, a przez ten cały czas moc, o którą się targował - ale której nie miał zamiaru zatrzymać - napiera na jego duszę.

Magia. Potrafi zabić.

Książka "Zimne dni" - Jim Butcher - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 720 stron i została wydana w 2020 r. Cena 31.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]