pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Operacja Singe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2022
EAN: 9788382522891
Data: 2023-02-10
30.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Wenezuela, rok 2013. Oficerowie polskiej Agencji Wywiadu wspólnie z CIA mają zinfiltrować tajemnicze obiekty na Karaibach. Sytuacja komplikuje się, gdy natykają się na funkcjonariuszy rosyjskich służb.

Podpułkownik Łodyna musi sprawdzić jeszcze jeden trop. Na jednej z wysp prawdopodobnie ukryte zostały tajne dokumenty, które zaginęły tuż po 1939 roku. W trakcie wojny stały się one obiektem szpiegowskiej rozgrywki na Bliskim Wschodzie. Zawartość paczki może przechylić szalę na arenie politycznej. Na dodatek Łodyna po misji w Bagdadzie wszedł w posiadanie listy, którą zainteresowani są zarówno Rosjanie, jak i Amerykanie. Z każdym dniem niebezpieczeństwo wzrasta.

Kontynuacja bestsellerowej Operacji Rafael. Autorzy po mistrzowsku konstruują szpiegowską intrygę. Bogate w historyczne i polityczne detale Wenezuela, Wiedeń, Bliski Wschód czy Rumunia stają się areną międzynarodowej rozgrywki.

Audiobook „Operacja Singe” - Wydawca: Storybox. Cena 30.70 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.