pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Sekret skarbu

autor:

Max Czornyj

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2024
EAN: 9788383571973
Data: 2024-02-24
29.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Trzeci, wakacyjny tom serii książek dla dzieci MAKSA CZORNYJA, autora bestsellerowych kryminałów.

MŁODY ERYK DERYŁO I ZAGADKOWI AGENCI NA TROPIE WIELKIEGO SKARBU!
- W trakcie porządkowania antykwariatu Zagadkowi Agenci trafiają na niezwykłą wiadomość. Wiele wskazuje, że jest to szyfr prowadzący do tajemniczego skarbu.

- Zagadkowi Agenci postanawiają wyruszyć w niebezpieczną podróż, ale ktoś od początku stara się im w niej przeszkodzić. Znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie i tylko od mocy ich przyjaźni będzie zależało powodzenie całej wyprawy.

- Czy uda się im dotrzeć do celu Czym jest skarb życia i czy w ogóle istnieje Wreszcie: jaką rolę odgrywa sekretne stowarzyszenie rycerskie Od odpowiedzi na te pytania mogą zależeć losy nie tylko agentów, ale i całego miasteczka.

- Wyruszcie na poszukiwania skarbu wraz z Zagadkowymi Agentami!
Poznajcie ZAGADKOWYCH AGENTÓW - Eryka i Romana - dwóch braci Deryło oraz ich przyjaciółkę Ewę. Zafascynowany historią Eryk i wielbiciel sportu Roman mieszkają na obrzeżach miasta w niewielkiej fortalicji - zamku, w którym ich rodzice prowadzą antykwariat. Ewa pasjonuje się elektroniką, informatyką oraz sztuczną inteligencją. Cała trójka uwielbia rozwiązywać zagadki i razem tworzą zgrany zespół młodych agentów. Każdą wolną chwilę spędzają w jednej z komnat - siedzibie Zagadkowych Agentów, czyli w Sekretnym Gabinecie.

Nowa seria książek detektywistycznych dla młodych odbiorców to frajda dla tych, którzy lubią opowieści z dreszczykiem. Coś dla siebie znajdą w niej zarówno fani historycznych smaczków, jak i nowych technologii. Szybko rozwijająca się akcja, niezwykłe i tajemnicze śledztwa oraz charakterystyczne czarno-białe ilustracje zapewnią podczas lektury niezapomniane emocje. Seria o odważnej trójce: Eryku, Romanie i Ewie pokazuje wartość współpracy, przyjaźni i niesienia bezinteresownej pomocy innym.

Audiobook „Sekret skarbu” - Wydawca: Storybox. Cena 29.29 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.