pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Operacja Retea

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2022
EAN: 9788382522884
Data: 2023-02-10
31.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Warszawa, 2014. Oficer Agencji Wywiadu trafia do szpitala tuż po tym, jak okazuje się, że współpracował z Rosjanami. Zanim zostaje przesłuchany, umiera. Pielęgniarka twierdzi, że przed śmiercią odwiedził go brat - ale mężczyzna był jedynakiem.

Bukareszt, 1939. Major Sorin Dumitru razem z żoną i córką ucieka z Rumunii. Po drodze otrzymuje nową tożsamość oraz rozkazy. Kiedy znajdzie się poza zasięgiem konfliktu, Operacja Retea przejdzie do kolejnego etapu.

Wiedeń, 2016. Podpułkownik Marcin Łodyna zostaje wysłany do Austrii, by rozpracować potencjalny punkt kontaktowy rosyjskiego wywiadu. Odkrywa ślady tajnej operacji, sięgającej II wojny. Czy możliwe, aby nieistniejące od dawna NKWD wpływało na losy polityki
Operacja Retea to finał historyczno-szpiegowskiej trylogii. Tym razem autorzy przyglądają się procesowi indoktrynacji oraz działalności nielegałów i przedstawiają wywiad od podszewki.

Audiobook „Operacja Retea” - Wydawca: Storybox. Cena 31.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.