pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Okaleczony Bóg. Opowieść z Malazańskiej Księgi Poległych

Autor książki:

Steven Erikson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1136 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788367023481
ISBN: 978-83-6702-348-1
Data: 2022-09-15
Cena wydawcy: 69.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ostatni tom Malazańskiej Księgi Poległych.

Na wojnie przegrywają wszyscy. Tę okrutną prawdę można wyczytać w oczach każdego żołnierza na każdym ze światów
Łowcy Kości maszerują do Kolanse, na spotkanie nieznanego losu. Udręczeni i wyczerpani, są armią stojącą na skraju buntu. Ale przyboczna Tavore Paran nie daje za wygraną. Jeśli zdoła powstrzymać rozkład swych sił, jeśli kruche sojusze, które wykuła, przetrwają, i jeśli będzie to leżało w jej mocy, zamierza uczynić jeszcze jedno. Rzucić wyzwanie bogom.

Na drodze przybocznej i jej sojuszników stoją potężni wrogowie. Władający straszliwą mocą Forkrul Assailowie zamierzają oczyścić świat - zniszczyć wszystkie cywilizacje i wytępić ludzi - by móc zacząć od nowa. Pradawni bogowie również pragną odzyskać utraconą pozycję. W tym celu skruszą łańcuchy skuwające moc szerzącą ostateczne zniszczenie i uwolnią ją z wiecznego więzienia. Na świat znowu wrócą smoki.

Tak się zaczyna ostatni, apokaliptyczny rozdział Malazańskiej Księgi Poległych Stevena Eriksona, rewelacyjnej sagi, która odmieniła oblicze fantasy.

Książka "Okaleczony Bóg. Opowieść z Malazańskiej Księgi Poległych" - Steven Erikson - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 1136 stron i została wydana w 2022 r.