pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Męstwo. Księga 2

Autor książki:

John Gwynne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 816 s.
Wymiar: 135x220 mm
EAN: 9788366065253
ISBN: 978-83-6606-525-3
Data: 2018-11-02
38.67 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ziemie Wygnanych są rozdarte wojną. Armia najwyższego króla Nathaira maszeruje przez jej krainy, rzucając wyzwanie każdemu, kto stanie na drodze jego świętej krucjacie. Po swej stronie ma Rhin, słynącą ze sprytu królową Cambrenu, przez co nie znajduje wielu godnych siebie przeciwników. Niemniej Rhin, która ma o wiele większe ambicje, rozkręca sieć własnych intryg.

Cywen, porzucona przez rodzinę w kraju opanowanym przez wroga, musi walczyć o przetrwanie, ale musi porzucić marzenia o ucieczce, gdyż Nathair oraz Calidus, jego budzący niepokój doradca, poznają jej prawdziwą tożsamość i nie mają zamiaru wypuścić ją z rąk. Dzięki niej bowiem otrzymują szansę na zabicie swego największego wroga.

W międzyczasie młody wojownik Corban wraz z garścią towarzyszy umyka z podbitej ojczyzny do jedynego kraju, który może im udzielić schronienia. By tam się dostać, muszą przebyć Cambren i uniknąać śmierci z rąk wrogich oddziałów, olbrzymów i zajadłych górskich wilkunów. Co więcej, musi dokładać wszelkich starań, by stać się tym, za którego wszyscy go uważają - Jasną Gwiazdą i zbawcą Ziem Wygnanych.

Świat śmiertelników, uwikłany w zmagania o władzę i przetrwanie, nie jest jednakże świadom największego zagrożenia. W Zaświecie mroczne siły przygotowują się, by wysłać zastęp Upadłych do świata materialnego, by zakończyć wojnę z Wiernymi raz na zawsze.

Książka "Męstwo. Księga 2" - John Gwynne - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 816 stron i została wydana w 2018 r. Cena 38.67 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.