pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ogród kości

Autor książki:

Tess Gerritsen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381255820
ISBN: 978-83-8125-582-0
Data: 2019-04-30
30.56  37.91  7.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ogród kości - opis książki:

Makabryczny sekret, który przeleżał w ziemi prawie dwieście lat.

Niezidentyfikowane kości, głęboko pogrzebane sekrety i nierozwiązana sprawa sprzed lat kładą się cieniem na życiu mieszkanki Bostonu.

Julia Hamill dokonuje przerażającego odkrycia w ogrodzie swojego nowo kupionego domu. Skalista ziemia kryje czaszkę kobiety, która według doktor Maury Isles nosi ślady morderstwa. Ale jakiekolwiek informacje o tym, kim była kobieta i co ją spotkało, przepadły w mrokach niepamięci. Julia nie zamierza jednak rezygnować ze śledztwa.

Niemal dwieście lat wcześniej Norris Marshall, student medycyny bez grosza przy duszy, dołącza do grupy ludzi plądrujących groby - nocą wykrada z cmentarza świeżo pochowane ciała i sprzedaje je jako eksponaty szpitalowi uniwersyteckiemu. Szybko zostaje zdemaskowany i staje się głównym podejrzanym w sprawie o makabryczne zabójstwo pielęgniarki. Aby udowodnić swoją niewinność, Norris sprzymierza się z jedynym świadkiem, który widział mordercę - z Rose Connolly, piękną krawcową z bostońskich slumsów, potencjalną następną ofiarą. Razem przeczesują miasto - od ponurych cmentarzy do najjaśniejszych salonów elity - i wpadają na trop potwora, który w najmniej oczekiwanym miejscu czeka na kolejną okazję do krwawego morderstwa?

Książka "Ogród kości" - Tess Gerritsen - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2019 r. Cena 30.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]