pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Grawitacja

Autor książki:

Tess Gerritsen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788367512329
ISBN: 978-83-6751-232-9
Data: 2023-01-25
36.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najlepsza autorka thrillerów medycznych na świecie tym razem zabiera nas w przerażającą podróż w kosmos.

Tajemniczy organizm atakuje pracowników stacji kosmicznej

Emma Watson, błyskotliwa lekarka, przygotowuje się właśnie do najważniejszej misji w życiu opieki nad astronautami na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Jack Mc Callum, mąż Emmy, przez lata dzielił z nią marzenie o podróży do gwiazd, jednak ze względów medycznych został usunięty z ich zespołu. Dlatego nie wyobraża sobie dalszego związku z żoną. Zamierza tylko z daleka obserwować jej przygotowania do pierwszego lotu w kosmos.

Kiedy Emma dociera na stację, okazuje się, że ma do czynienia z sytuacją bez precedensu. Grupa jednokomórkowych organizmów pobranych do badań z morskiego dna zaczyna się zachowywać niezwykle groźnie. Jedyną szansą na to, by załoga której członkowie umierają jeden po drugim wróciła bezpiecznie do domu, jest Jack i stacjonujący na Ziemi zespół NASA. Ale wojsko, z sobie tylko znanych powodów, nie zamierza pozwolić im wkroczyć do akcji

Gerritsen funduje nam jedną ze swoich najbardziej krwawych historii, tym razem w klimacie filmów gore. Tło medyczne i fantazja o życiu pozaziemskim rodem z serialu Z archiwum X.

Entertainment Weekly

Książka "Grawitacja" - Tess Gerritsen - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2023 r. Cena 36.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.