pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nie odpuszczaj

Autor książki:

Harlan Coben

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381253895
ISBN: 978-83-8125-389-5
Data: 2018-10-05
28.13 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

MAŁE MIASTO. WIELKIE TAJEMNICE.

JEDNA TRAGICZNA NOC.

I PRZERAŻAJĄCY SEKRET, KTÓRY PRZETRWA LATA.

Detektyw Napoleon "Nap" Dumas z przedmieść New Jersey w ostatniej klasie szkoły średniej stracił brata. Leo i jego dziewczyna Diana zostali znalezieni martwi na torach kolejowych. W tym samym czasie Maura, dziewczyna, którą Nap uważał za miłość swojego życia, zniknęła bez śladu.

Przez piętnaście lat Nap Dumas bezskutecznie szukał ukochanej Maury. I liczył na wyjaśnienie zagadkowej śmierci brata. Wygląda na to, że wkrótce uda mu się poznać tajemnice sprzed lat.

Kiedy śledczy znajdują odciski palców Maury w wynajętym samochodzie należącym do podejrzanego o morderstwo, Nap rozpoczyna gorączkowe śledztwo. Zamiast odpowiedzi natrafia jednak na kolejne niewiadome. Okazuje się, że nie wiedział nic ani o kobiecie, którą kochał, ani o przyjaciołach z dzieciństwa, ani o opuszczonej bazie wojskowej, w pobliżu której dorastał, a przede wszystkim - nie wiedział nic o Leo i Dianie, których śmierć jest o wiele bardziej mroczna i przerażająca, niż kiedykolwiek mógłby sobie wyobrazić.

Książka "Nie odpuszczaj" - Harlan Coben - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.