pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Odyssey One. Tom 2. W samo sedno. Czyta: Roch Siemianowski

Autor książki:

Evan Currie

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1 s.
Wymiar: 135x190 mm
EAN: 9788379272419
ISBN: 978-83-7927-241-9
Data: 2015-03-12
Cena wydawcy: 29.88 złpozycja niedostępna

Opis książki:

W drugiej części cyklu Evana Currie poznajemy dalsze losy "Odysei", jej nietuzinkowego dowódcy i dzielnej załogi. Powieść nie zawiedzie miłośników kosmicznej batalistyki, czytelnik zostaje wrzucony w wir akcji i są takie chwile, kiedy nie ma czasu zaczerpnąć oddechu przed kolejnym zwrotem akcji.

Okręt badawczy "Odyseja" powrócił z dziewiczej podróży. Powrócił, wioząc złe nowiny oraz ambasadorów - przedstawicieli innej, chodź ludzkiej, cywilizacji kosmicznej, uwikłanej w krwawą wojnę z okrutnymi obcymi. Ziemianie muszą podjąć decyzję, czy angażować się w walkę, podejmować ryzyko, czy też schować głowę w piasek i udawać, że odległy konflikt nie dotyczy Układu Słonecznego.

Tymczasem sprawy się komplikują, jak zawsze, kiedy w grę zaczyna wchodzić polityka, a do tego pojawiają się nowe tajemnice. Kapitan Eric Weston jest gotów do czynu, czeka, aż władze jego świata pozwolą mu na działanie. Na szczęście nie musi czekać zbyt długo.

A kiedy zapada już decyzja i okręt wyrusza z misją, zaczynają się prawdziwe kłopoty!

Książka "Odyssey One. Tom 2. W samo sedno. Czyta: Roch Siemianowski" - Evan Currie - oprawa twarda - Wydawnictwo HERACLON. Książka posiada 1 stron i została wydana w 2015 r.