pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Archangel One. Tom 1. Anioły w czerni

Autor książki:

Evan Currie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Drageus
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788366375147
ISBN: 978-83-66375-14-7
Data: 2019-11-29
27.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


Elitarna eskadra wyrusza na tajną misję za liniami wroga w kontynuacji sagi Odyssey One.

Sprzymierzone siły Ziemi i Priminae zdołały wywalczyć kruchy rozejm z Imperium – jeśli jednak nie uda się przenieść walki na terytorium wroga, zagłada jest nieuchronna. Przygotowując się na nieunikniony wybuch kolejnej wojny, komandor Stephen Michaels obejmuje dowództwo nad eskadrą Archaniołów. Jego rozkazy są proste: zrzucić mundur i wyruszyć w bezkresną ciemność.Przyjmując role najemników, Michaels wraz z Archaniołami poszukują bezcennych informacji mogących podważyć potęgę najeźdźców. Misja prowadzi ich w niezbadane rejony Galaktyki, gdzie znów przychodzi im zmierzyć się ze wszechobecnym wpływem Imperium. Choć walka pod obcą banderą jest zaprzeczeniem wszystkiego, w co wierzą, muszą starannie ukrywać swą prawdziwą tożsamość i przeć dalej w imię ludzkości.

W przestrzeni Sprzymierzonych czyha nowy, przebiegły wróg. Ryzyko rośnie z każdą chwilą. Z nadzieją na odkrycie najmroczniejszych sekretów Imperium, komandor Michaels decyduje się przyjąć misję, która zaprowadzi go w samą paszczę lwa. Wie, że jedno potknięcie będzie kosztować nie tylko życie – może oznaczać też kres całej ziemskiej cywilizacji.

Książka "Archangel One. Tom 1. Anioły w czerni" - Evan Currie - oprawa Miękka - Wydawnictwo Drageus. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.18 zł. Zapraszamy na zakupy!