pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Odyssey One: Ostatni bastion

Autor książki:

Evan Currie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Drageus
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 624 s.
Wymiar: 124x195 mm
EAN: 9788364030376
ISBN: 978-83-6403-037-6
Data: 2014-10-21
28.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zazwyczaj to Odyseja była źródłem kłopotów sprowadzanych na Ziemię z głębi kosmosu, ale tym razem ten niesławny zaszczyt przypadł okrętowi Bloku Wschodniego. Za sprawą kapitana Suna obcy poznali ściśle strzeżoną tajemnicę ludzi - położenie ich ojczystego świata.

W tajemniczej sferze Dysona nadzorcy, którzy potrafią kontrolować Drasinów, szykują się już do podjęcia odpowiednich kroków.

Flota zbuntowanych dronów nie przybywa do Układu Słonecznego w pokojowych zamiarach. I nie jest to bynajmniej niewielki oddział, lecz potęga militarna, której ludzkość nie zdoła się przeciwstawić. Do rozpaczliwej obrony ojczystego świata musi stanąć Odyseja ze wsparciem krążownika Konfederacji, dwóch niszczycieli Priminae oraz niesprawnego okrętu Bloku Wschodniego. Poza stacją orbitalną, paroma eskadrami myśliwców, Archaniołami i Grasantami - grupą pośpiesznie sformowanych lżejszych jednostek - Ziemia nie ma nic innego do dyspozycji.

Jakkolwiek zakończy się walka, jej wspomnienie będzie wywoływać koszmary u wroga jeszcze przez wiele generacji.

Książka "Odyssey One: Ostatni bastion" - Evan Currie - oprawa miękka - Wydawnictwo Drageus. Książka posiada 624 stron i została wydana w 2013 r. Cena 28.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.