pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Odruchy, uczenie się i zachowanie

Autor książki:

Sally Goddard-Blythe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 205x285 mm
EAN: 9788301201074
ISBN: 978-83-0120-107-4
Data: 2018-10-18
62.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Rodzice są zazwyczaj pierwszymi osobami, które dostrzegają, że ich dziecko doświadcza trudności rozwojowych. Często nie wiedzą dokładnie, na czym polega problem, ale czują, że ich dziecko czymś się różni od pozostałych. Jeśli objawy nie są poważne, trudności te są często ignorowane, a rodzice informowani, że "dziecko z tego wyrośnie". Choć jest oczywiście prawdą, że wiele dzieci wyrasta ze swych wczesnych problemów, warto wiedzieć, że rozwój ruchowy dziecka na początkowych etapach życia ma wpływ na zachowanie i osiągnięcia szkolne w późniejszym dzieciństwie. Jeżeli niedojrzałość neuromotoryczna będzie się utrzymywać, istnieje ryzyko, że dziecko będzie doświadczać specyficznych trudności w nauce i zaburzeń zachowania na różnych etapach swojego życia.

Sally Goddard Blythe w przystępny sposób wyjaśnia prawidłowy przebieg rozwoju dziecka oraz pokazuje metody, za pomocą których można rozpoznawać nieprawidłowości rozwoju i minimalizować ich skutki. Celem tej książki jest nie tylko udzielenie wyjaśnień, DLACZEGO niektóre dzieci są zagrożone niedojrzałością neuromotoryczną, ale również zasugerowanie, JAK ją rozpoznać i pomóc im pokonać przeszkody hamujące osiąganie sukcesów w szkole i w życiu.

Książka "Odruchy, uczenie się i zachowanie" - Sally Goddard-Blythe - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2018 r. Cena 62.77 zł. Zapraszamy na zakupy!