pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Odnawiam dusze. Piosenki, ludzie, czas

Autor książki:

Jacek Cygan

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK Literanova
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788324056262
ISBN: 978-83-2405-626-2
Data: 2019-10-16
34.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Piosenki, które nuci cała Polska.

Ludzie, których nigdy nie zapomnimy.

Czas, który pozostał w naszych sercach.

Dobry autor tekstów to ktoś, kto słowami odmienia ludzkie dusze. Można by rzec - odnawia je. Nikt nie wie tego lepiej niż Jacek Cygan, który odnawia dusze, pisząc inspirujące, dowcipne i wzruszające teksty. Wszyscy je znamy, ale za ich powstaniem często kryją się tajemnice, które teraz możemy odkryć.

W książce znajdziemy bardzo osobiste wspomnienie o Zbyszku Wodeckim, niezwykłe historie o tym, jak na prośbę Anny Dymnej pan Jacek napisał piosenkę specjalnie dla Ewy Błaszczyk albo jak dla Grzegorza Markowskiego w jedną noc stworzył jeden z największych przebojów Perfectu. Poznamy też historię Edyty Górniak, która nie obawiała się pewnej nocy sama wyruszyć w podróż pociągiem pełnym rezerwistów.

Wymarzona lektura dla wielbicieli książki Życie jest piosenką Jacka Cygana.

W zabawnych i wzruszających opowieściach kryje się prawda o niezwykłych artystach, ich osobowościach i talencie. O ludziach bardzo nam bliskich, jak starzy, dobrzy znajomi.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Odnawiam dusze. Piosenki, ludzie, czas" - Jacek Cygan - oprawa twarda - Wydawnictwo ZNAK Literanova. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2019 r. Cena 34.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.