pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Odkrywanie Biblii. W poszukiwaniu przepisu na życie

Autor książki:

Charles R. Swindoll

Dane szczegółowe:
Wydawca: AETOS Media
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Twarda z obwolutą
Ilość stron: 264 s.
EAN: 9788361097839
ISBN: 978-83-6109-783-9
Data: 2019-06-11
26.58  39.90  13.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wszyscy wiemy, do czego prowadzi niezdrowe, nieregularne odżywianie. Ból głowy, brak koncentracji, poirytowanie, senność czy nawet depresja - to niektóre ze skutków złych nawyków żywieniowych. W ten sposób ciało daje nam znać, że nie otrzymuje składników potrzebnych do normalnego funkcjonowania. Dobra kondycja zależy od dobrej diety.

Podobnie jest w sferze duchowej. Bez regularnego karmienia się Słowem Bożym nasze życie wewnętrzne szybko podupada. Zaniedbując czas modlitwy i lektury Biblii, stajemy się powierzchowni i skupieni na sobie, nerwowi i mało wyrozumiali. To nieuchronne symptomy duchowego niedożywienia.

Znany nauczyciel biblijny Charles R. Swindoll przedstawia sprawdzone zasady studiowania Pisma Świętego, które pomogą ci lepiej je zrozumieć, zastosować i podzielić się swoimi odkryciami z innymi. Zbyt wiele osób próbuje na własną rękę szukać recepty na życie, rezygnując z pomocy wiarygodnego przewodnika - Słowa Bożego. Pastor Swindoll podpowiada, jak delektować się przesłaniem Biblii i korzystać z jej ponadczasowej mądrości.

Książka "Odkrywanie Biblii. W poszukiwaniu przepisu na życie" - Charles R. Swindoll - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo AETOS Media. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]