pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Od charyzmatyka do mistyka

Autor książki:

Sławomir Zatwardnicki

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828765
ISBN: 978-83-7482-876-5
Data: 2018-01-31
Cena wydawcy: 27.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Sławomir Zatwardnicki zaprasza Cię do zrobienia sobie przerwy w życiowej wędrówce i wejścia do namiotu spotkania z Panem - zarówno tego oddalonego od świata ludzkich spraw, jak i rozbijanego w obozie naszej codzienności. Inspirując się przeżyciami wielkich mistyków i myślami mistrzów duchowości chrześcijańskiej, a także własnymi doświadczeniami modlitewnymi, wkłada w Twoje ręce niezwykły przewodnik, który napotykającym trudności w modlitwie pomoże odnaleźć właściwą ścieżkę, a pragnącym pogłębić i wzbogacić swoje życie duchowe wskaże nowe modlitewne szlaki.

Wejdź na drogę modlitwy i naucz się:
odnajdować miejsce i czas dla Boga,
wykorzystywać w rozmowie z Bogiem zarówno rozum, jak i uczucia,
właściwie korzystać z charyzmatów,służyć swoją modlitwą innym ludziom.

Sławomir Zatwardnicki - doktor teologii, członek Towarzystwa Teologów Dogmatyków oraz Stowarzyszenia Teologów Fundamentalnych, autor licznych artykułów i książek, w tym opublikowanej przez Wydawnictwo e SPe Tata strongman. Bloger i youtuber (kanał "Rybie Oko"), odpowiedzialny za wałbrzyską filię Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła. Żonaty, ma pięcioro dzieci. Mieszka w Wałbrzychu.

Książka "Od charyzmatyka do mistyka" - Sławomir Zatwardnicki - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2018 r.