pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pomoc przeciw nieprzyjaciołom twoim, czyli jak chwalić Maryję i bronić jej godności

Autor książki:

Sławomir Zatwardnicki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 444 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788375958522
ISBN: 978-83-7595-852-2
Data: 2014-06-18
13.30 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dozwól mi chwalić Cię, o Panno Przenajświętsza.

I daj mi moc przeciw nieprzyjaciołom twoim .

(słowa przypisywane bł. Janowi Dunsowi Szkotowi) Pismo Święte niewiele miejsca poświęca Matce Chrystusa. Z tego powodu Jej osoba pobudza do formułowania wielu pytań: Skąd wiadomo, że Jezus nie miał braci Czy Niepokalana nie potrzebuje Zbawiciela Co myśleć o wiecznym dziewictwie Najświętszej Maryi Panny Katolicy często słyszą tego typu pytania czy zarzuty, nierzadko ich samych nurtują podobne wątpliwości. Nie zawsze potrafią znaleźć argumenty do obrony godności Matki Bożej, albo nie do końca rozumieją, z czego wynika tak wielkie nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny w Kościele.

Najnowsza książka Sławomira Zatwardnickiego Pomoc przeciw nieprzyjaciołom Twoim, czyli jak chwalić Maryję i bronić Jej godności stanowi kompendium odpowiedzi na najczęściej zadawane i nurtujące pytania, zarzuty i wątpliwości kierowane pod adresem katolickiej doktryny maryjnej oraz kultu Matki Bożej. Autor w charakterystycznym dla siebie stylu niepozbawionym humoru, metaforyki i prowokacyjnych stwierdzeń odpiera zarzuty nieprzyjaciół Najświętszej Maryi Panny. Lektura publikacji dostarcza Czytelnikowi argumentów pozwalających bronić czci Matki Bożej. Jest także zaproszeniem do pogłębienia osobistej pobożności maryjnej, czemu sprzyja śmiała refleksja teologiczna proponowana przez autora.

Książka "Pomoc przeciw nieprzyjaciołom twoim, czyli jak chwalić Maryję i bronić jej godności" - Sławomir Zatwardnicki - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 444 stron i została wydana w 2014 r. Cena 13.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.