pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Maryja. Dlaczego nie?

Autor książki:

Sławomir Zatwardnicki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rosemaria
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 235 s.
Wymiar: 180x130 mm
EAN: 9788363110895
ISBN: 978-83-6311-089-5
Data: 2021-02-26
22.78  23.94  1.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Na katolickim podwórku pobożność maryjna bywa bardzo rozdmuchana. Fruwa sobie w oderwaniu od jakiegokolwiek namysłu nad rolą Maryi w Bożym planie. Z drugiej strony daje o sobie znać także minimalizm maryjny - często owoc kompleksów przed braćmi protestantami. Rzekomo w radykalnym tak dla Chrystusa nie ma już miejsca na tak dla Jego Matki. Są w końcu również tacy, którzy tolerują naukę Kościoła, ale ani ich ona grzeje, ani ziębi. Pozostają obojętni, bo nie pojęli daru, jaki Bóg im składa w Maryi.
Z pewnością przeczytanie tej wyjątkowej książki zadziwi wszystkich! Czytelnik nie raz wykrzyknie: nigdy w ten sposób nie patrzyłem na Maryję!. Tradycyjne prawdy wiary zostały przez autora ukazane w obrazowym języku zrozumianym dla dzisiejszego czytelnika. Lektura obowiązkowa nie tylko dla katolików, ale także dla protestantów o otwartym sercu i umyśle. Idealna na prezent dla znajomych, którzy nie rozumieją nauczania Kościoła.

Książka "Maryja. Dlaczego nie?" - Sławomir Zatwardnicki - oprawa miękka - Wydawnictwo Rosemaria. Książka posiada 235 stron i została wydana w 2021 r. Cena 22.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Sławomir Zatwardnicki - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Bóg w historii - okładka książki

Bóg w historii

ks. Mirosław Kowalczyk
Produkty podobne:
Maryja. Matka Boża - wizerunki, - okładka książki

Maryja. Matka Boża - wizerunki, kult, modlitwy

Robert Włodarczyk, Joanna Włodarczyk, Teofil Krzyżanowski