pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Oczy królowej

Autor książki:

Oliver Clements

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 132x202 mm
EAN: 9788381882873
ISBN: 978-83-8188-287-3
Data: 2021-06-28
29.56 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Krew, spiski i początki tajnych służb Jej Królewskiej Mości!
W pierwszej odsłonie serii Agenci Korony człowiek, który zostanie pierwowzorem agentów MI6, chroni Anglię i Jej Wysokość królową Elżbietę I przed niegodziwymi planami Hiszpanii wrogiej protestanckiemu wolnomyślicielstwu.

Po stuleciach nędzy, prześladowań religijnych i barbarzyńskich obyczajów Europa nareszcie otwiera się na nowe idee. Uczeni, filozofowie i poeci wierzą, że będzie to epoka rozumu i nadziei dla wszystkich bez wyjątku. Niestety Hiszpania nadal poluje na tych, którzy ośmielają się sprzeciwić katolickiej ortodoksji, i wyrzyna ich w pień.

Tylko jeden kraj może stawić czoło mrocznym siłom zagrażającym renesansowym przemianom - jest nim Anglia, którą włada niezwykle inteligentna Elżbieta I. Odważna i uparta, ale też świadoma, że tej wojny nie wygra samym orężem. W momencie, gdy angielski skarbiec świeci pustkami, potrzebuje broni, dzięki której uda się jej stoczyć zupełnie inną wojnę? Wojnę podstępów, tajnych szyfrów i sekretów.

Charyzmatyczny John Dee, uczony, żołnierz i alchemik, jest lojalny jedynie wobec nauki? i swojej władczyni. Dla niej, kobiety, której nie wolno mu kochać, jest gotów ryzykować życie. I tak staje się oczami królowej.

Oczy królowej to trzymający w napięciu, emocjonujący thriller historyczny, idealny dla fanów Kena Folletta i Dana Browna.

Zwariowany thriller historyczny - świetnie nadający się na adaptację kinową, bezgranicznie angażujący uwagę odbiorcy. - New York Times Book Review

Książka "Oczy królowej" - Oliver Clements - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2021 r. Cena 29.56 zł. Zapraszamy na zakupy!