pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ocalało tylko serce

Autor książki:

Klaudia Bianek

Dane szczegółowe:
Wydawca: We Need YA
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 384 s.
EAN: 9788366431720
ISBN: 978-83-6643-172-0
Data: 2020-03-23
28.49  39.90  11.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Ocalało tylko serce
Autorka Jedynego takiego miejsca, uwielbiana przez czytelników, Klaudia Bianek, powraca z historią, która rozgrzeje Twoje serce!
Klara to dziewczyna potrafiąca zauroczyć niejednego chłopaka: bystra, piękna, niebojąca się czerpać z życia garściami, a jednocześnie bardzo niepewna siebie. Jest zagubiona i stoi na życiowym rozdrożu, zastanawiając się, czy prawdziwa miłość istnieje i czy kiedykolwiek uda jej się odnaleźć prawdziwe uczucie. Niespodziewanie spotyka kogoś, kto wywróci cały jej świat do góry nogami.

Aleksander jest prawdziwym bohaterem, który ocalił niejedno życie, przy okazji narażając swoje własne. Uważany za tajemniczego i aroganckiego, ukrywa przed wszystkimi swoją historię, nie mając nadziei na lepsze jutro. Nie spodziewa się, że na świecie jest jeszcze ktoś, kto może pokochać go takim jakim jest. Każdej nocy zadaje sobie pytanie: czy było warto? I doskonale wie, że tak.

Czy bolesne wspomnienia pozwolą Aleksandrowi powrócić do normalnego życia? Czy Klara odkryje, co tak naprawdę wydarzyło się w jego życiu i przebije się przez mur, który zbudował wokół swojego serca? Czy oboje mają szansę na ocalenie?

Książka "Ocalało tylko serce" - Klaudia Bianek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo We Need YA. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.49 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]