pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czerwone Zwoje Magii

Autor książki:

Clare Cassandra, Chu Wesley

Dane szczegółowe:
Wydawca: We Need YA
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 472 s.
EAN: 9788366517905
ISBN: 978-83-6651-790-5
Data: 2020-04-15
27.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Najbardziej znane na świecie uniwersum Nocnych Łowców doczekało się porywającej serii o Magnusie i Alecu. Cassandra Clare powraca z opowieścią o parze shipowanej przez miliony czytelników!
Jedyne, o czym marzył Magnus Bane, to podróż po Europie z Alekiem Lightwoodem - Nocnym Łowcą, który wbrew przeciwnościom losu w końcu został jego chłopakiem. Jednak gdy tylko para zadomawia się w Paryżu, przybywa stary przyjaciel z wiadomościami o sławiącym demona kulcie zwanym Szkarłatną Ręką. Kult został lata temu założony przez Magnusa dla żartu, teraz pod nowym przywództwem dąży do wywołania chaosu na całym świecie. Magnus i Alec wyruszają w pogoń po Europie, aby wyśledzić Szkarłatną Rękę i ich nieuchwytnego nowego przywódcę, zanim zgrupowanie spowoduje więcej szkód. Magnus i Alec będą musieli zaufać sobie bardziej niż kiedykolwiek - nawet jeśli oznacza to ujawnienie tajemnic, które chcieli zatrzymać tylko dla siebie.

Książka "Czerwone Zwoje Magii" - Clare Cassandra, Chu Wesley - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo We Need YA. Książka posiada 472 stron i została wydana w 2020 r. Cena 27.38 zł. Zapraszamy na zakupy!