pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Oblężenie
książka:

Oblężenie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 132x202 mm
EAN: 9788380623286
ISBN: 978-83-8062-328-6
Data: 2019-06-25
Cena: 26.46  Cena wydawcy: 37.90 zł Oszczędzasz: 11.44 do koszyka pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Oblężenie - Geraint Jones - opis książki:

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a.

Za Rzym, za towarzyszy broni!
Drugi - po Krwawym lesie - tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa
Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane a i Conna Igguldena, realistyczną historię o filmowym tempie akcji.

Po katastrofalnej klęsce Warusa w Lesie Teutoburskim niedobitki legionistów trafiają do niewoli, a Arminiusz w triumfalnym pochodzie zajmuje kolejne rzymskie forty niemal bez walki. Z wyjątkiem jednego. Fortu Aliso broni garstka gotowych na wszystko żołnierzy. Feliksowi i kilku jego towarzyszom udaje się wyrwać z niewoli i dołączyć do zdeterminowanych obrońców. Rozpoczyna się oblężenie. Realistyczne opisy brutalnych walk, rozpacz i determinacja, krew i pot, wola przetrwania i odpowiedzialność za towarzyszy broni - ta trzymająca w napięciu powieść pokazuje, że prawa wojny i los szeregowego żołnierza - bez względu na epokę - są uniwersalne. Dla czytelników o mocnych nerwach.

Brutalna, zuchwała opowieść, której akcja toczy się w zawrotnym tempie. - Anthony Riches, autor cyklu "Cesarstwo"
Geraint Jones nie bierze jeńców w tej sugestywnej opowieści o rzymskich legionistach, którzy w kleszczach wrogów dochodzą do kresu swych fizycznych i psychicznych możliwości. To historia o braterstwie, poświęceniu i upartym trwaniu mimo braku nadziei. - Douglas Jackson, autor m.in. cyklu o Waleriuszu.

Powieść napisana przez prawdziwego weterana wojennego, który poznał smak krwi w bitwie i wartość żołnierskich więzi. Soczysta i mocna. - "Sport"
Każda strona jest przesycona żołnierskim doświadczeniem: są tu lojalność wobec kraju i przyjaciół, niewypowiedziany koszmar wojny, instynkt przetrwania i splątane więzi między towarzyszami broni. - Giles Kristian, autor cyklu Raven.

Książka „Oblężenie” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis.

Książka posiada 448 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Oblężenie"
Geraint Jones - autor m.in.:
Krwawy las - okładka książki
Krwawy las Geraint Jones;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Krwawy las - okładka książki
Krwawy las Geraint Jones
Zapiekła gorycz - okładka książki
Zapiekła gorycz Zygmunt Narski
Wojenni kochankowie - okładka książki
Wojenni kochankowie Aleksandra K. Maludy