pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Księgarnia »
Indeks autorów »
Geraint Jones

Geraint Jones - autor


okładka książki - Buntownik
Geraint Jones

Buntownik

Książka. Wydawnictwo: Rebis ; Kategoria: Książki / Literatura / Podróże, reportaże; Rok wydania: 2023; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a. Gdy musisz stawić czoło wrogowi, masz tylko dwie możliwości: przyjąć jego warunki albo narzucić mu własne. Plemiona panońskie uległy Rzymowi....
34.31 
Wyślemy w czasie: 3-5 dni

okładka książki - Zdrajca
Geraint Jones

Zdrajca

Książka. Wydawnictwo: Rebis ; Kategoria: Książki / Literatura / Powieść historyczna; Rok wydania: 2022; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a. Za Rzym, za towarzyszy broni! Krwawa. Błyskotliwa. Brutalna. - Giles Kristian. Nie można odwrócić się od Rzymu. W górach Panonii Rzymianie krwawo...
31.75 
Wyślemy w czasie: 24 h

okładka książki - Krwawy las
Geraint Jones

Krwawy las

Książka. Wydawnictwo: Rebis ; Kategoria: Książki / Historia / Literatura faktu; Rok wydania: 2022; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Za Rzym, za towarzyszy broni! Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane a i Conna...
31.38 
Wyślemy w czasie: 24 h

okładka książki - Legion
Geraint Jones

Legion

Książka. Wydawnictwo: Rebis ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2022; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a. Za Rzym! Za towarzyszy broni! Każda strona jest przesycona żołnierskim potem. -Giles Kristian Legion to niecierpliwie wyczekiwany prequel dziejów...
31.38 
Wyślemy w czasie: 24 h

okładka książki - Oblężenie
Geraint Jones

Oblężenie

Książka. Wydawnictwo: Rebis ; Kategoria: Książki / Historia / Literatura faktu; Rok wydania: 2022; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi - po Krwawym lesie - tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa. Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą...
27.43 
Wyślemy w czasie: 3-5 dni

okładka książki - Legion
Geraint Jones

Legion

Książka. Wydawnictwo: Rebis ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2020; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a. Za Rzym! Za towarzyszy broni! Każda strona jest przesycona żołnierskim potem. -Giles Kristian Legion to niecierpliwie wyczekiwany prequel dziejów...
pozycja niedostępna

okładka książki - Oblężenie
Geraint Jones

Oblężenie

Książka. Wydawnictwo: Rebis ; Kategoria: Książki / Historia / Świat / Starożytność; Rok wydania: 2019; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi - po Krwawym lesie - tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą...
pozycja niedostępna

okładka książki - Krwawy las
Geraint Jones

Krwawy las

Książka. Wydawnictwo: Rebis ; Kategoria: Książki / Historia / Literatura faktu; Rok wydania: 2019; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Za Rzym, za towarzyszy broni! Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane a i Conna...
pozycja niedostępna