pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Geraint Jones

Geraint Jones - książki lub utwory autora


Oblężenie - okładka książki
Geraint Jones

Oblężenie

Książka. Wydawnictwo: Rebis ; Kategoria: Książki / Historia / Literatura faktu; Rok wydania: 2019; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi - po Krwawym lesie - tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą...
Cena: 26.46  Cena wydawcy: 37.90 zł Oszczędzasz: 11.44 
do koszyka

Krwawy las - okładka książki
Geraint Jones

Krwawy las

Książka. Wydawnictwo: Rebis ; Kategoria: Książki / Historia / Literatura faktu; Rok wydania: 2019; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Za Rzym, za towarzyszy broni! Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone a Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane a i Conna...
Cena: 22.61  Cena wydawcy: 34.90 zł Oszczędzasz: 12.29 
do koszyka