pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

O Maryjo Matko najsłodsza. Ojciec Pio i Maryja

Autor książki:

Luciano Regolo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 105x143 mm
EAN: 9788366859869
ISBN: 978-83-6685-986-9
Data: 2022-04-05
13.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

O Maryjo, przenajsłodsza Mateczko kapłanów, pośredniczko i szafarko wszelkich łask, z głębi mego serca proszę Cię i błagam, abyś dziś, jutro i na zawsze składała za mnie dziękczynienie Jezusowi, który jest błogosławionym owocem Twojego żywota /O. Pio/ Matka Boża była obecna w życiuo. Pio już od pierwszych chwil jego życia. Święty kapucyn twierdził, że jest wręcz popychany tchnieniem swojej niebieskiej Mamusi. Maryja z Nazaretu była zawsze punktem odniesienia jego modlitw i to do Niej kierował on swoje spojrzenie w obliczu licznych, bolesnych prób, którym był poddawany w swoim życiu.

LUCIANO REGOLO przytacza poruszającą historię wielkiego nabożeństwa zakonnika do Najświętszej Maryi Panny i przywołuje nieznane dotąd epizody związane ze świętym z San Giovanni Rotondo. W książce znajduje się również wybór najpiękniejszych modlitw poświęconych Maryi, których autorem jest o. Pio. LUCIANO REGOLO włoski dziennikarz i autor wielu książek (m.in.Święty w mojej rodzinie). Dyrektor popularnego we Włoszech serwisu Famiglia Cristiana. Prywatnie ojciec Alessandra i Raffaella.

Książka "O Maryjo Matko najsłodsza. Ojciec Pio i Maryja" - Luciano Regolo - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 104 stron i została wydana w 2022 r. Cena 13.90 zł. Zapraszamy na zakupy!