pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niewidzialny

Autor książki:

Karin Slaughter

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788328702691
ISBN: 978-83-2870-269-1
Data: 2016-03-15
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Karin Slaughter, znana autorka doskonałych thrillerów i powieści kryminalnych, po raz kolejny dostarcza swoim czytelnikom solidnej porcji emocji.

W siódmej książce z cyklu o Willu Trencie, detektywi, wrogowie i kochankowie stają naprzeciw siebie w niebezpiecznej rozgrywce między dobrem i złem.

Agent FBI Will Trent jak zawsze ma swoje tajemnice i jak zawsze nie chce, aby dr Sara Linton, kobieta, którą kocha, je odkryła.

W Macon, w Georgii, jako Bill Black rozpracowuje siatkę handlarzy narkotyków. Sara Linton nie zna szczegółów tego zlecenia, ale zostaje wciągnięta w niebezpieczną rozgrywkę przez śmiertelne postrzelenie swojego pasierba Jareda.

Mimo iż odpowiedzialna za ten wypadek jest znienawidzona żona pasierba Lena, Sara po raz kolejny znajduje się na linii ognia.

W książce nie brak szokujących zwrotów akcji. Jest to nie tylko elektryzujący thriller, ale także studium ludzkiej natury: co się dzieje, gdy dobrzy z natury ludzie są w brutalny sposób skonfrontowani ze złem tego świata?

Książka "Niewidzialny" - Karin Slaughter - oprawa miękka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2016 r.