pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Giełda milionerów

Autor książki:

Mariusz Koperski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788328711785
ISBN: 978-83-2871-178-5
Data: 2019-03-21
27.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Brutalne zabójstwo w Zakopanem.

Znany kurort staje się miejscem krwawej zbrodni skrywającym wiele tajemnic z przeszłości. Zakopiańska powieść kryminalna Mariusza Koperskiego - dla wszystkich fanów dobrych kryminałów!
W siedzibie zakopiańskiej fundacji prowadzonej przez małżeństwo milionerów znaleziono zwłoki mężczyzny. Ofiarą morderstwa jest Jan Lewcun, cieszący się powszechnym szacunkiem kierownik różnych miejskich instytucji.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą komendant Powiatowej Policji w Zakopanem, Sławomir Derebas, oraz jego przyjaciel, góral z dziada pradziada komisarz Tomasz Karpiel.

Motyw zbrodni jest zagadką. Czy komuś zależy na tym, by skompromitować kontrowersyjną fundację, a Lewcun znalazł się po prostu o złym czasie w złym miejscu? A może jego śmierć to wyrównanie osobistych porachunków z przeszłości? A co, jeśli w grę wchodzą wielkie pieniądze i walka o wpływy w mieście?
Niespodziewanie policjanci otrzymują wskazówkę od tajemniczej osoby o pseudonimie Sprzątacz. Czy to morderca podjął z nimi grę, czy rzeczywiście ktoś usiłuje im pomóc?
Wielkie emocje, wielkie pieniądze i tajemnice, które skrywa Zakopane.

Książka "Giełda milionerów" - Mariusz Koperski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.