pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Milcząca żona

Autor książki:

Karin Slaughter

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788327654892
ISBN: 978-83-2765-489-2
Data: 2020-10-15
25.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Obserwuje.

Czeka.

Atakuje.

Która będzie następna?
PRAGNĄŁ TYLKO MIŁOŚCI?
Prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa, do jakiego doszło podczas zamieszek w więzieniu stanowym, śledczy Will Trent otrzymuje niepokojącą informację. Jeden z osadzonych twierdzi, że nie jest winny brutalnego przestępstwa, o które go oskarżono. Uważa, że został wrobiony przez skorumpowanych przedstawicieli organów ścigania, a rzeczywisty sprawca - seryjny zabójca kobiet - nadal jest na wolności. Osadzony stawia warunek: jeśli Will wznowi śledztwo w jego sprawie, on dostarczy GBI informacji koniecznej do rozwikłania sprawy zabójstwa w więzieniu.

Zaledwie kilka dni wcześniej kolejna młoda kobieta padła ofiarą bestialskiego mordu w parku narodowym na północy Georgii. To przypadek czy dzieło seryjnego zabójcy?
W miarę jak Will Trent bada okoliczności obu przestępstw, coraz wyraźniej dostrzega, że musi wrócić do starej sprawy, by znaleźć odpowiedź. Minęło prawie dziesięć lat - wspomnienia zdążyły ulecieć, świadkowie zapadli się pod ziemię, dowody zniknęły, a kłamstwa stały się prawdą. Will nie zdoła jednak wyjaśnić tej tajemnicy bez pomocy jedynej osoby, której nie chce w to wikłać: swojej dziewczyny, lekarki sądowej Sary Linton.

Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, Will uświadamia sobie, że może stracić wszystko, na czym mu zależy.

Książka "Milcząca żona" - Karin Slaughter - oprawa miękka - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.