pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Niewidzialna wojna

Autor książki:

Wincenty Łaszewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fronda
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 498 s.
Wymiar: 150x235 mm
EAN: 9788380791107
ISBN: 978-83-8079-110-7
Data: 2017-01-23
27.16  39.90  12.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Wulkany budzą się na nowo trzęsienia ziemi niszczą całe miasta. Szaleją tornada i tsunami zmienia się klimat. Zaraz za progiem toczą się krwawe wojny których nikt nie chce nazwać wojnami. Chrześcijanie są mordowani za wiarę na skalę niespotykaną wcześniej. Zaczynają się wędrówki ludów nienormalność staje się normą. Wielcy gracze finansowi z premedytacją rujnują całe narody.

Czy to są znaki? Czy Franciszek uważa się za ostatniego papieża? Czy sugeruje że Antychryst już chodzi po naszych ulicach i niebawem wybierzemy go na swego władcę? Czy to za tego pokolenia Kościół zostanie zniszczony a Bóg będzie mógł uratować świat już tylko przez powtórne przyjście prawdziwego Zbawiciela?
Ojciec Święty Franciszek wracając do Rzymu z pielgrzymki na Filipiny w styczniu 2015 roku powiedział Jest taka książka przepraszam że robię reklamę została napisana w 1903 roku w Londynie. Nosi tytuł Władca świata a autorem jest Robert Hugh Benson. I chociaż została napisana w 1903 roku to warto ją przeczytać a czytając ją dobrze zrozumiecie co mam na myśli mówiąc o kolonizacji ideologicznej .

Kolonizacja ideologiczna trwa gender aborcja eutanazja agresywne wyrzucanie wiary z przestrzeni publicznej. Istnieje sposób na weryfikację papieskiej wizji przyszłości. To analiza znaków za pomocą których Bóg próbuje kierować współczesnymi losami świata. Mamy się czego obawiać jeśli pokrywają się one z treścią powieści Lord of the World Władca świata Cywilizacją ukazaną w tej profetycznej wizji rządzi dobry Antychryst a globalizacja gospodarcza i ideologiczna staje się faktem. Mowa jest o powszechnym buncie natury o straszliwych prześladowaniach i zdawałoby ostatecznym zniszczeniu Kościoła.

Czy to wszystko przed nami? Przyjrzyjmy się znakom opisanym w naszej książce.

Książka "Niewidzialna wojna" - Wincenty Łaszewski - oprawa miękka - Wydawnictwo Fronda. Książka posiada 498 stron i została wydana w 2017 r. Cena 27.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Wincenty Łaszewski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Wojna nadejdzie jutro.  Żołnierz - okładka książki

Wojna nadejdzie jutro. Żołnierz legendarnego...

Michał Wójcik, Emil Marat, Stanisław Aronson
Wykluczeni - okładka książki

Wykluczeni

Artur Domosławski
Jesteśmy na progu wojny - okładka książki

Jesteśmy na progu wojny

Waldemar Skrzypczak, Edyta Żemła
Moment Tukidydesa - okładka książki

Moment Tukidydesa

Jan Tokarski