pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nieśmiertelnicy

Autor książki:

Marek Migalski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788382300826
ISBN: 978-83-8230-082-6
Data: 2021-02-24
28.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Pewnego dnia ludzkość opanowała epidemia nieśmiertelności. Nikt nie umiera, wszyscy pozostają uwięzieni w swoich ciałach, a dokładniej w takiej postaci, w jakiej zastała ich epidemia. Jakie decyzje polityczne należy podjąć, żeby zniwelować skutki nieśmiertelności?
Czy rozgrywki polityczne na najwyższych szczeblach władzy okażą się ważniejsze od zdrowego rozsądku i dobra obywateli? Podjęcie niełatwych decyzji komplikują mniej lub bardziej wymuszone konflikty ideologiczne. W tle rozgrywają się losy polskiego polityka, jego rodziny, kochanki oraz najbliższych znajomych na przestrzeni kilkudziesięciu lat, które nastały po dniu, kiedy wszyscy na świecie dowiedzieli się, że będą żyć wiecznie. To świetny punkt wyjścia do tego, by przyjrzeć się poszczególnym bohaterom, ale także Polsce i światu w obliczu tego nieoczekiwanego cudu, który bardzo szybko okazuje się przekleństwem.

Realizm miesza się tu z fantazją, tragedia z farsą, czułość w opisie ludzi i zjawisk z nieodpartym szyderstwem. To powieść wzruszająca i brutalna zarazem, delikatna i okrutna. Jak życie. Nawet to nieśmiertelne.

Książka "Nieśmiertelnicy" - Marek Migalski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.46 zł. Zapraszamy na zakupy!