pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Lisia dolina

Autor książki:

Charlotte Link

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 488 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788375087277
ISBN: 978-83-7508-727-7
Data: 2013-11-05
26.56  39.00  12.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Lisia dolina - opis książki:

Wyobraź sobie, że twój porywacz znika bez śladu i nikt nie wie, gdzie cię uwięził Słoneczny sierpniowy dzień kończy się dla Matthew Willarda koszmarem. Wracając ze spaceru z psem, dociera na opustoszały parking, na którym czeka na niego żona. Zastaje tylko samochód, po Vanessie ginie wszelki ślad. Matthew jest przekonany, że Vanessa nie odeszła z własnej woli.

Porywacz, wielokrotnie skazany kryminalista Ryan Lee, zanim jeszcze zacznie domagać się okupu, zostaje aresztowany za udział w bójce. Ryan nie ma odwagi wyjawić prawdy nawet swemu adwokatowi, choć wie, jak okrutny los czeka porwaną Vanessę.

Prawie trzy lata później scenariusz się powtarza. W tajemniczych okolicznościach przepada bez śladu kobieta, policja jest bezradna. Nadal bowiem nikt nie wie, co takiego uczynił wówczas Ryan, który został tymczasem wypuszczony na wolność Po raz kolejny Charlotte Link stworzyła powieść przyprawiającą o gęsią skórkę, w której nie brak ani przekonywająco nakreślonych charakterów ani precyzyjne skonstruowanej intrygi. Focus Kryminały Charlotte Link, najpopularniejszej współczesnej niemieckiej pisarki, aż iskrzą od napięcia. Nie są to książki dla czytelników o słabych nerwach ". NDR Kultur (Norddeutscher Rundfunk Kultura)

Książka "Lisia dolina" - Charlotte Link - oprawa miękka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 488 stron i została wydana w 2013 r. Cena 26.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]