pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Niebo daje znak! Małe cuda i wielkie tajemnice codzienności - Vittorio...
Tytuł książki:

Niebo daje znak! Małe cuda i wielkie tajemnice codzienności - Vittorio Messori

Autor książki:

Messori Vittorio

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788378645542
ISBN: 978-83-7864-554-2
Data: 2019-04-24
24.64  29.90  5.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Nie jest prawdą, że niebo do nas nie przemawia, to my jesteśmy głusi. Nie jest prawdą, że Bóg się nie ukazuje, to my jesteśmy ślepi. «Przypadek», «zbieg okoliczności», «traf», «przeznaczenie»: zbyt często określamy małymi lub czasami nic nieznaczącymi przypadki, które znaczą nasze życie, a które można rozpoznać jako znaki wysyłane przez Stwórcę, który czuwa nad swoimi stworzeniami. Są to znaki z nieba, które usuwamy na margines, zamiast je rozpoznawać i korzystać z nich…

W tej niezwykłej i wciągającej książce, która momentami brzmi jak osobista spowiedź autora, Vittorio Messori opowiada o „znakach”, jakie otrzymał w trakcie swojego życia. Pocieszający telefon od zmarłego wujka dokładnie rok po jego śmierci. „Nieistniejąca” i zarazem bardzo konkretna Niemka, która odnalazła ojca-żołnierza. Niezwykłe spotkanie w Turynie z tajemniczym starszym człowiekiem. Przesłanie przekazane przez błogo sławionego Franciszka Faà di Bruno, szlachcica i naukowca. Ale również „znaki” z nieba jeszcze bardziej oczywiste, dawane bezpośrednio przez tak znane postaci, jak św. Ojciec Pio czy austriacka mistyczka Maria Simma, posiadająca nadzwyczajny dar spotykania co noc dusz czyśćcowych.

Zapraszając czytelnika do rozszyfrowania nadprzyrodzonego charakteru „małych tajemnic codzienności”, z którymi każdy z nas spotyka się w życiu – i do zaufania im bez obaw – Messori daje świadectwo prawdziwości słynnej maksymy Pascala: „Ostatni wysiłek rozumu to uznać, że istnieje nieskończona mnogość rzeczy, które go przerastają”.

Książka "Niebo daje znak! Małe cuda i wielkie tajemnice codzienności - Vittorio Messori" - Messori Vittorio - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2019 r. Cena 24.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Nie ma już czasu! - okładka książki

Nie ma już czasu!

o. Augustyn Pelanowski OSPPE
Czyściec w wizjach mistycznych - okładka książki

Czyściec w wizjach mistycznych

ks. Marcello Stanzione
Produkty podobne:
Zmartwychwstałem w Medjugorie - okładka książki

Zmartwychwstałem w Medjugorie

Wiesław Jindraczek
Czy wiemy, co sprawujemy? - okładka książki

Czy wiemy, co sprawujemy?

ks. Jerzy Bagrowicz