pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nie zabijaj mnie, kochanie / Zabójczy urok blondynki / Krwawy medalion. PAKIET

Autor książki:

Danka Braun

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prozami
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Pudełko kartonowe
Ilość stron: 1096 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788365223708
ISBN: 978-83-6522-370-8
Data: 2016-10-28
Cena wydawcy: 94.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Trzy niezależne opowieści popularnej autorki sagi o rodzinie Orłowskich. Znajdziemy w nich miłosne zawirowania w połączeniu z zagadką kryminalną. Rodzinne tajemnice skrywane przez lata zmieniają bieg wydarzeń a ich rozwiązania są zaskakujące.

NIE ZABIJAJ MNIE, KOCHANIE
W wypadku samochodowym ginie Ewa Kruczkowska - emerytowana nauczycielka, dorabiająca akwizycją wyrobów z żeń-szenia. Jej córka Marta jest zdruzgotana, tym bardziej że dopiero po śmierci matki na jaw wychodzą nieznane wcześniej fakty. Tymczasem wszystkie przesłanki wskazują na to, że śmierć Ewy nie była przypadkowa.

ZABÓJCZY UROK BLONDYNKI
Do ekskluzywnego hotelu pod Jasłem przyjeżdża na urlop grupka znajomych. Wśród gości jest Robert Orłowski z rodziną oraz słynąca z miłosnych podbojów piękna młoda lekarka Anka Sosnowska. W hotelu zaczynają się dziać zdumiewające rzeczy.

KRWAWY MEDALION
Pod kołami samochodu ginie pacjentka Roberta Orłowskiego, nazywana przez mieszkańców Żurady Świętą Zośką. Okazuje się, że to lekarzowi i jego teściowej zapisała w testamencie drewniany dom w lesie i stary srebrny medalion. Chociaż medalion nie przedstawia znaczącej wartości rynkowej, był dla kobiety wyjątkowo cenny. Medalion wzbudza duże zainteresowanie w otoczeniu lekarza, co wkrótce spowoduje serię tragicznych w skutkach wydarzeń.

Książka "Nie zabijaj mnie, kochanie / Zabójczy urok blondynki / Krwawy medalion. PAKIET" - Danka Braun - oprawa Pudełko kartonowe - Wydawnictwo Prozami. Książka posiada 1096 stron i została wydana w 2016 r.