pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Historia pewnego morderstwa (CD mp3)

autor:

Danka Braun

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788367173018
Data: 2022-05-16
24.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Pasjonująca saga rodzinna.

Orłowscy z córką Izą i jej mężem Johanem przyjeżdżają do włoskiego kurortu Madonna di Campiglio, by obchodzić okrągłe urodziny wspólnika. Ku zaskoczeniu wszystkich, w hotelu przebywa również dawna kochanka Johana, Camilla Vogel. Obecność kobiety wzbudza niepokój Izy, zazdrosnej o męża.

Zimowy wypoczynek zakłóca wybuch epidemii spowodowanej nową chorobą COVID-19. Wkrótce z powodu koronawirusa umiera Camilla Vogel, co wywołuje panikę u gości hotelowych. Na szczęście Orłowcy okazują się zdrowi i po odbyciu kwarantanny wracają do Polski. Nieoczekiwanie pod koniec czerwca, kiedy Europa ponownie otwiera granice, rodzina zostaje wezwana przez policję do Madonna di Campiglio. Okazało się bowiem, że przyczyną śmierci Camilli nie był koronawirus - kobieta została zamordowana. Nie ulega wątpliwości, że sprawcą musi być jeden z gości spędzających ferie w hotelu Stella. Śledztwo prowadzi komisarz Henri Kraft.

Audiobook „Historia pewnego morderstwa (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 24.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.