pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nie umrzeć za życia. Wiara. Krzyż. Nawrócenie

Autor książki:

ks. Robert Skrzypczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788366560765
ISBN: 978-83-66560-76-5
Data: 2021-05-13
Obniżka ceny! 28.28  39.90  11.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Oto wielka tajemnica wiary
Autor z ogromnym wyczuciem, ale też wnikliwością oraz znajomością ludzkich tęsknot, obaw, starań wskazuje na najważniejsze czynniki kształtujące naszą wiarę i prowadzące do zbawienia. Prawdziwą siłą książki jest przełożenie języka religijnego i przykładów biblijnych na naszą codzienność. Ksiądz profesor Robert Skrzypczak kieruje nasze myślenie ku wnioskowi, że właśnie w codziennych relacjach z drugim człowiekiem realizuje się nasza rzeczywista relacja z Bogiem. Według autora życie wiarą i pogłębianie jej nie jest wydarzeniem świątecznym, "od wielkiego dzwonu", lecz powszednią praktyką w rodzinie, w relacjach kobiety i mężczyzny, w relacjach z dziećmi, z przyjaciółmi, ale i wrogami.

Lektura obowiązkowa dla każdego katolika chcącego żyć pełnią życia w Chrystusie oraz tych, którzy nie boją się konfrontacji z zasadniczymi pytaniami o Boga i sens własnej egzystencji, gotowych otworzyć się na wiarę, której najważniejszym składnikiem jest miłość.

Ks. Robert Skrzypczak - profesor Akademii Katolickiej w Warszawie, duszpasterz akademicki, rekolekcjonista, tłumacz oraz konsultant różnych stowarzyszeń i instytucji naukowych. Autor licznych książek i publikacji, które wyróżnia charyzmat przekładania trudnych zagadnień i prawd teologicznych na zrozumiały język trafiający w serce.

Książka "Nie umrzeć za życia. Wiara. Krzyż. Nawrócenie" - ks. Robert Skrzypczak - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]