pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiara i seks. Jan Paweł II o małżeństwie i rodzinie

Autor książki:

ks. Robert Skrzypczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378649762
ISBN: 978-83-7864-976-2
Data: 2015-04-30
39.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W książce m.in.

Pigułka niszczy Boga Rodzina - ostatni bastion wolności Odtruwanie miłości Sekret seksualnego spełnienia Nagość i zdrada Siła sakramentu Z „Humanae vitae” pod prąd Przerywanie ciąży Antykoncepcja Czystość przedmałżeńska Modlitwa Jana Pawła II za rodziny

Podczas ostatniego synodu głośnym echem odbiły się głosy stwierdzające nieaktualność nauczania Jana Pawła II i encykliki Humanae vitae Pawła VI oraz postulaty domagające się udzielania Komunii św. osobom rozwiedzionym żyjącym w nowych związkach. Z różnych stron na Kościół katolicki wywierana jest presja, aby zaakceptował zatrute owoce rewolucji seksualnej uderzające w małżeństwo i rodzinę, na przykład antykoncepcję, rozwody, związki jednopłciowe. Jednak w obecnym zamęcie zaczyna się „odkrywać” wyjątkową moc argumentów broniących małżeństwa i rodziny, jakie pozostawił Kościołowi Jan Paweł II.

Ta książka prezentuje wizję miłości i seksualności zbudowaną przez Karola Wojtyłę - św. Jana Pawła II, wzbogaconą o treści spoczywające dotąd w cieniu zapomnienia: materiały do sesji przygotowanych przez kardynała Wojtyłę w Krakowie w następstwie ogłoszenia encykliki Humanae vitae, które dotarły do rąk autora dzięki dr Wandzie Półtawskiej.

Książka "Wiara i seks. Jan Paweł II o małżeństwie i rodzinie" - ks. Robert Skrzypczak - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2015 r. Cena 39.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.