pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Neurohacking

Autor książki:

Karol Wyszomirski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Purple Book
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 220x165 mm
EAN: 9788383103105
ISBN: 978-83-8310-310-5
Data: 2022-11-23
55.53  69.90  14.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Neurohacking to nowoczesna metoda na przeprogramowanie twojego mózgu i układu nerwowego w celu uzyskania upgrade'u mentalnego i emocjonalnego oprogramowania" - Karol Wyszomirski

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak by wyglądało twoje życie, gdybyś podkręcił możliwości działania swojego mózgu Wiesz, co mam na myśli Gdyby twój mózg zaczął działać lepiej, sprawniej i efektywniej Gdybyś zwiększył poziom swojej inteligencji Zarówno logicznej, jak i emocjonalnej Neurohacking to nowa metoda, która może ci w tym pomóc.

Dr Don Vaughn - neurobiolog i futurysta z Santa Clara University - mówi, że neurohacking to szerokie pojęcie zbiorcze, które obejmuje wszystko, co dotyczy manipulacji funkcjami lub strukturą mózgu w celu poprawy subiektywnego doświadczenia i możliwości jednostki.

Ta książka to wprowadzenie w świat neurohackingu. Przeprowadzi Cię przez proces optymalizacji twojego mózgu, a następnie pomoże Ci zaktualizować software, czyli twoje mentalne oprogramowanie.

A im lepsze oprogramowanie, tym większe możliwości całego systemu.

Z tego poradnika dowiesz się:

Jak wydostać się ze stanu CRASHU.

Jak wejść w tryb głębokiego odpoczynku i regeneracji.

Jak podkręcić możliwości działania mózgu.

Jak zwiększyć poziom swojej inteligencji.

Jak przygotować podświadomość do programowania.

Jak zaktualizować swoje mentalne oprogramowanie.

Karol Wyszomirski w swojej trzeciej książce prezentuje praktyczne wykorzystanie najnowszych odkryć interdyscyplinarnych nauk takich jak: neurobiologia, psychologia i kogniwistyka w celu lepszego wykorzystania własnego potencjału.

Książka "Neurohacking" - Karol Wyszomirski - oprawa miękka - Wydawnictwo Purple Book. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2022 r. Cena 55.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]