pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Rehabilitacja w chorobach dzieci i młodzieży. Diagnostyka funkcjonalna, programowanie rehabilitacji, metody leczenia fizjoterapeutycznego

Dane szczegółowe:
Wydawca: PZWL
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 194 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788320044607
ISBN: 978-83-2004-460-7
Data: 2013-09-17
64.19  69.00  4.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Rehabilitacja w chorobach dzieci i młodzieży. Diagnostyka funkcjonalna, programowanie rehabilitacji, metody leczenia fizjoterapeutycznego - Monika Maciąg-Tymecka - opis książki:

W pracy zostały zebrane najnowsze poglądy na postępowanie rehabilitacyjne w chorobach narządów wewnętrznych oraz chorobach układu nerwowego, mięśniowego i kostno-stawowego, występujących w wieku rozwojowym i w okresie dojrzewania.

Publikacja ma na celu przekazanie środowisku medycznemu - a zwłaszcza lekarzom i fizjoterapeutom - skondensowanej, najnowszej wiedzy opartej na dowodach naukowych, która pozwoli na podejmowanie bardziej efektywnych działań leczniczych. Położono w niej nacisk na wykorzystanie nowoczesnych metod oceny dziecka (z wykorzystaniem diagnostyki funkcjonalnej) programowanie oraz prowadzenie procesu rehabilitacji przy użyciu właściwych metod usprawniania wspomaganych leczeniem ortotycznym i farmakologicznym.

Książka „Rehabilitacja w chorobach dzieci i młodzieży. Diagnostyka funkcjonalna, programowanie rehabilitacji, metody leczenia fizjoterapeutycznego” - oprawa miękka - Wydawnictwo PZWL.

Książka posiada 194 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Rehabilitacja w chorobach dzieci i młodzieży. Diagnostyka funkcjonalna,..."
Produkty podobne: