pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Na własne ryzyko. Ukryte asymetrie w codziennym życiu
Tytuł książki:

Na własne ryzyko. Ukryte asymetrie w codziennym życiu

Autor książki:

Nassim Nicholas Taleb

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788382020229
ISBN: 978-83-8202-022-9
Data: 2020-06-19
37.16  49.90  12.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Intrygująca książka jednego z najbardziej znanych ekonomistów na świecie, która podważa nasze przekonania na temat ryzyka i korzyści, polityki i religii, finansów i osobistej odpowiedzialności
W swojej najbardziej jak dotąd prowokacyjnej książce jeden z czołowych myślicieli naszych czasów definiuje na nowo, co to znaczy zrozumieć świat, odnieść sukces w zawodzie, współtworzyć rzetelne i sprawiedliwe społeczeństwo, umieć wykrywać nonsensy i wpływać na innych. Powołując się na przykłady od Hammurabiego do Seneki, od giganta Anteusza po Donalda Trumpa, Nassim Nicholas Taleb pokazuje, jak gotowość do zaakceptowania ryzyka własnego stanowi niezbędny atrybut bohaterów, świętych i ludzi odnoszących sukcesy we wszystkich dziedzinach życia. Autor, w sposób jak zawsze jednocześnie przystępny i obrazoburczy, rzuca wyzwanie wielowiekowym przekonaniom na temat cnót tych, którzy stoją na czele wojskowych interwencji, dokonują inwestycji finansowych oraz promują religijne wyznania.

"Głos najbardziej proroczy ze wszystkich.. . Taleb jest prawdziwie wybitnym filozofem.. . kimś, kto jest w stanie zmienić nasz sposób postrzegania struktury świata - dzięki sile, oryginalności i prawdziwości swoich idei".

John Gray, GQ

Książka "Na własne ryzyko. Ukryte asymetrie w codziennym życiu" - Nassim Nicholas Taleb - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2020 r. Cena 37.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Nassim Nicholas Taleb - autor m.in.:
Produkty podobne:
Analiza strategiczna przedsiębiorstwa - okładka książki

Analiza strategiczna przedsiębiorstwa

Grażyna Gierszewska, Maria Romanowska
Ryzyko rynku akcji - okładka książki

Ryzyko rynku akcji

Grzegorz Mentel