pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Przez rzekę
Przez rzekę 21.78 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Na szczycie. Właściwy rytm
Na szczycie. Właściwy rytm 20.58 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Okno na świat
Okno na świat 22.59 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Blizny
Blizny 22.96 zł pozycja dostępna!
książka:

Na krawędzi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 228 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788379424016
ISBN: 978-83-7942-401-6
Data: 2014-10-15
Cena wydawcy: 29.00 złpozycja niedostępna

Na krawędzi - Krzysztof Numpsa - opis książki:

"Na krawędzi" daje możliwość spojrzenia na świat przez pryzmat psychopatycznego umysłu, który świadomy swojej ułomności stawia wszystko na jedną kartę.

Damian to ofiara losu, historii i złych decyzji, dla której irlandzki raj epoki boomu budowlanego staje się szybko piekłem na Ziemi, uwalniającym demony przeszłości. A tych dręczy Damiana niemało: alkoholizm, seksualne perwersje i młodzieńcza fascynacja satanizmem jedynie otwierają ich listę. Zirytowany jałowym życiem, wpada w kolejny pijacki ciąg, podczas którego zaczyna malować się przerażający obraz człowieka opętanego, stojącego nad krawędzią przepaści. Słabego, zboczonego i śmiesznego w swoich frustracjach. Wydaje się, że nie ma dla niego ratunku. A może ratunek jest bliżej niż się wydaje Krzysztof Numpsa - urodzony we Wrocławiu w noc Walpurgii 1974 roku jest zdecydowanym przeciwnikiem przeludniania planety oraz niezrównoważonego dysponowania zasobami naturalnymi w celu utrzymywania za wszelką cenę wzrostu gospodarczego, który stał się katastrofalnym w skutkach celem obecnej cywilizacji.

Jest gorącym zwolennikiem uczynienia przez ludzkość ewolucyjnego kroku ponad podziałami religijnymi, rasowymi i narodowymi w celu znalezienia konsensusu dotyczącego rozwiązania najbardziej palących problemów naszych czasów.

Książka „Na krawędzi” - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res.

Książka posiada 228 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Na krawędzi"