pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Na fali szoku

Autor książki:

John Brunner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788374805582
ISBN: 978-83-7480-558-2
Data: 2015-09-07
Cena wydawcy: 35.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Był najbardziej niebezpiecznym z żyjących zbiegów, ale nie istniał! Nickie Haflinger żył życiem dwudziestu różnych ludzi, ale, formalnie rzecz biorąc, w ogóle go nie było! Uciekł z Tarnover, zaawansowanego rządowego think tanku, w którym go wykształcono. Najpierw złamał swój kod tożsamości, a potem zwiał. Następnie rozpoczął poszukiwania czegoś, co pozwoli przywrócić zdrowy rozum oraz wolność osobistą zniewolonym przez komputery masom, i uratować stojący na skraju katastrofy świat. Nie dbał o to, jak to zrobi, ale rząd był tym bardzo zainteresowany. Dlatego nauczyciele z Tarnover sprowadzili go z powrotem do swych laboratoriów,gdzie Nickiego Hallingera czekał zupełnie nowy rodzaj edukacji!
"Brunner pisze o przyszłości tak, że czytelnik czuje się, jakby już w niej żył".

- The New York Times Book Review
"Kiedy John Brunner powiedział mi, że ma zamiar napisać tę książkę, byłem zafascynowany, ale zadawałem sobie pytanie, czy komukolwiek może się to udać. Jednakże Brunner poradził sobie znakomicie. Bohater zmieniający osobowości, zwierzęta mające dusze, think tanki i osiedla uchodźców z katastrofy składają się na przyszłość tak wiarygodną, że nie potrafię o niej zapomnieć".

- Alvin Toffler, autor "Szoku przyszłości"
"Brunner, jeden z najważniejszych pisarzy science fiction, podsuwa nam lustro ukazujące nasze przywary, ponieważ chce nas uratować przed nami samymi".

- SF Site

Książka "Na fali szoku" - John Brunner - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2015 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]